Inteligentne klimatyzatory,
które dostosowują
się do Twojego stylu życia

Dopasuj klimatyzator do swojego wnętrza

lub

Praca w układach multi

Systemy multisplit to idealne rozwiązanie dla kliku pomieszczeń biurowych, domków jednorodzinnych bądź apartamentów czy małych obiektów gospodarczych. Ze względu na swoją funkcjonalność systemy multisplit doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na zapewnieniu zróżnicowanych warunków temperaturowych w poszczególnych pomieszczeniach w ramach jednego obiektu. Należy przy tym pamiętać, że w systemie multisplit w danym momencie wszystkie pracujące jednostki mogą pracować w tym samym trybie – grzania lub chłodzenia (w pomieszczeniach, w których nie ma takiej potrzeby jednostki działające w ramach systemu mogą być wyłączone).

Klimat na życzenie

Czyste powietrze

Zapewnij stały dostęp świeżego powietrza do pomieszczenia, dzięki opatentowanej technologii Hisense.

Komfort

Ochrona Twojego domu i zdrowia to dla Hisense najważniejszy cel. Wybierz klimatyzator, który zapewni Ci komfort przez cały rok!

Technologia

Innowacyjna technologia Hisense została opracowana z myślą o Twoich potrzebach. Efektywność i niezawodna obsługa są na pierwszym miejscu!

Sterowanie

Postaw na inteligentny system, który z Tobą współpracuje, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Klimatyzatory Hisense to gwarancja wygody i funkcjonalności!

Aplikacja Hisense 3D