Hi-Therma Integra

Oszczędność miejsca i estetyka

Hisense Hi-Therma to pompa ciepła nowej generacji przeznaczona do ogrzewania lub chłodzenia domu oraz do podgrzewania cieplej wody użytkowej. Model Hi-Therma Integra jest wyposażony w nowoczesne komponenty składowe, takie jak płytowy wymiennik ciepła o wysokiej sprawności, pompa o wysokim przepływie z silnikiem prądu stałego, grzałka elektryczna o 3 stopniach mocy, zasobnik c.w.u. o dużej pojemności oraz zabezpieczenie przed zamarzaniem wody.

Druga generacja powietrznych pompa ciepła Hi-Therma Integra oferuje wydajne i energooszczędne rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody w pomieszczeniach. Wyposażona została w system sterowania, który może indywidualnie regulować temperaturę w maksymalnie siedmiu pomieszczeniach. Na uwagę zasługuje również design jednostki skupiający wzrok użytkownika na prostych i przejrzystych elementach oraz kolorystyce, dzięki czemu dobrze komponuje się z innymi funkcjonalnymi przestrzeniami w domu. Zasobnik na ciepłą wodę użytkową wykonany jest z materiału DUPLEX 2205, który zapewnia wysokiej jakości wodę przy minimalnych kosztach konserwacji. Zasobnik jest również standardowo wyposażony w funkcje podgrzewania elektrycznego i sterylizacji wody, którymi można sterować niezależnie. W obszarach o złej jakości wody opcjonalna anoda elektroniczna zapewnia dodatkową ochronę, zwiększając odporność na korozję i wydłużając żywotność zbiornika.

Dzięki pompie cyrkulacyjnej umieszczonej w instalacji, pompa ciepła Hi-Therma Integra zapewnia odprowadzanie zimnej wody do podgrzewacza i ciągłe zasilanie punktów poboru w ciepłą wodę. W ten sposób ciepła woda o nastawionej w urządzeniu temperaturze pojawia się w punktach poboru niemal natychmiast po otwarciu kurka.

Najważniejsze funkcje

Zdjęcia i filmy Hi-Therma Integra

Pliki do pobrania

Karta produktu

Instrukcja obsługi

Kliknij wyżej by pobrać instrukcję obsługi/montażu pompy ciepła typu Integra.

Dane techniczne